vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prodajem bubu(ljubiteljima buba)

Ići dole 
+14
Ivan V
Bugman
bubuleja
yeti
becavw
milan
pavle
hare
vlajko05
pera
GibaniTZa
bubamara
popesky
Mile
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeUto 8 Apr - 21:32

Prosta racunica,bre
J ima manje dodatne opreme,a ovo ostalo su stavovi,pa kako ko voli...
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeUto 8 Apr - 22:16

pavle ::

I da, molim vas, nemojte umesto Eura da pišete Jevreja, to je krajnje neumesno. Molio bi Admina ili već koga na Forumu da o tome povede malo računa!

eno edit ... i molim za oprost ... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeUto 8 Apr - 23:10

hare ::
milan ::
i?????
i meni je isto????? al eto piše na računu zemlja porijekla sfrj mislim da imam taj papir pa cu ga staviti na forum !radi se o računu za auto jer sam ga dobio kad sam ga kupio od jednog dede!

I na tarabi piše...Pa Perica....U TAS-u se Bube proizvode od 1973, do tada su se samo provlačile preko UNIS-a...Malo je bezveze da ti ja iz Beograda pričam o tome...Imao sam i ja 1300 iz 72 koja je na sebi imala Lipik stakla koja su pobelela po obodima - kvalitet poslovično dobar...

A da li ima razlike u kvalitetu - rekao bih da ima i kod Buba i kod Golfova...

Drugo, video sam spomenuto poređenje Golfa TAS i onog pravog - Golf se ne tretira kao oldtimer već kao konj za vuču tako da ne bih primenio analogiju sa Bubom, nekako nije merodavno...

Sve u svemu: Deutschland Deutschland über alles...
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 7:29

I meni je pobelelo lipik staklo Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 7:33

mislim da ima razlike u tome što su njemice rađene ipak malo kvalitetnije..prvenstveno mislim na završnu obradu i detalje...vozio sam 74 1200J godinu dana...
i da proizvodnja je krenula 73 godine a par zadnjih mjeseci 1972 godine bube su doslovno čamile čekajuči na vagonima ispred tvornice... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
hare
VW entuzijasta
VW entuzijasta
hare


Broj poruka : 61
Godina : 46
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 03.04.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 11:17

GibaniTZa ::
hare ::
milan ::
i?????
i meni je isto????? al eto piše na računu zemlja porijekla sfrj mislim da imam taj papir pa cu ga staviti na forum !radi se o računu za auto jer sam ga dobio kad sam ga kupio od jednog dede!

I na tarabi piše...Pa Perica....U TAS-u se Bube proizvode od 1973, do tada su se samo provlačile preko UNIS-a...Malo je bezveze da ti ja iz Beograda pričam o tome...Imao sam i ja 1300 iz 72 koja je na sebi imala Lipik stakla koja su pobelela po obodima - kvalitet poslovično dobar...

A da li ima razlike u kvalitetu - rekao bih da ima i kod Buba i kod Golfova...

Drugo, video sam spomenuto poređenje Golfa TAS i onog pravog - Golf se ne tretira kao oldtimer već kao konj za vuču tako da ne bih primenio analogiju sa Bubom, nekako nije merodavno...

Sve u svemu: Deutschland Deutschland über alles...
pa i jest bezveze da ti pričaš o tas-u!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 12:17

hare ::
GibaniTZa ::
hare ::
milan ::
i?????
i meni je isto????? al eto piše na računu zemlja porijekla sfrj mislim da imam taj papir pa cu ga staviti na forum !radi se o računu za auto jer sam ga dobio kad sam ga kupio od jednog dede!

I na tarabi piše...Pa Perica....U TAS-u se Bube proizvode od 1973, do tada su se samo provlačile preko UNIS-a...Malo je bezveze da ti ja iz Beograda pričam o tome...Imao sam i ja 1300 iz 72 koja je na sebi imala Lipik stakla koja su pobelela po obodima - kvalitet poslovično dobar...

A da li ima razlike u kvalitetu - rekao bih da ima i kod Buba i kod Golfova...

Drugo, video sam spomenuto poređenje Golfa TAS i onog pravog - Golf se ne tretira kao oldtimer već kao konj za vuču tako da ne bih primenio analogiju sa Bubom, nekako nije merodavno...

Sve u svemu: Deutschland Deutschland über alles...
pa i jest bezveze da ti pričaš o tas-u!

O pa ovo postaje zanimljivo... Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 15:43

Hare, care, držte se vi ćevapa bolje...

Još gluplje je što ti ne znaš kada je počela proizvodnja automobila koji voziš u gradu u kome živiš... (kada sve moram da ti crtam)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 15:54

Hare,pomalo si potrcao pred rudu...po Gibinim postovima koje sam do sad procitao,zakljucujem da covek zna mnoooogo vise o bubama nego sto cu ja a bogami i vecina clanova ovde ikad znati....ne branim nikog,ali ipak mislim da ne drzis predavanje nekome ko ipak vise zna o tome....i od tebe i od mene zajedno....i ja sredjujem 1200j i znam da nikad ne bih dao 2 kila jevra za taj model,ali sta sad....Gibo,gde je pivo?xexexe.....
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 74
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 16:09

Sada mi je strasno krivo sto Vlajko nije slikao nasu bubu pre restauriranja
Svi su joj se divili kako je ocuvana kao je dobro izgledala.
E kad je poceo da je rastura ono "jadac" na vise mesta je istrulila i tamo gde se nismo ni nadali.
Bezobzira koliko god da je ocuvana 32 godine su morale da ostave traga pa i ako je sve vreme bila u garazi.
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 18:05

Ih bre Drac, pa ti me vinu u nebesa...

Ima ovde ljudi koji znaju više od mene...Svako može da nauči...
Nazad na vrh Ići dole
Mile
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 6
Godina : 64
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.04.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 18:08

Gospodo moja draga, i ljubitelji buba. Buba je juce otisla za Kraljevo za 2000e.
Svaka roba ima svog kupca??????????
Nazad na vrh Ići dole
http://vw-vhs-mladenovac.com
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 18:25

neka je sa srecom i da ga sluzi 100 godina cheers cheers


ADMIN moze LOCK
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 18:29

Mile ::
Gospodo moja draga, i ljubitelji buba. Buba je juce otisla za Kraljevo za 2000e.
Svaka roba ima svog kupca??????????

Uvek bilo i bice cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
beli@inffo.net
VW entuzijasta
VW entuzijasta
beli@inffo.net


Broj poruka : 111
Godina : 44
Lokacija : Koceljeva
Datum upisa : 20.01.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 19:28

hare ::
milan ::
i?????
i meni je isto????? al eto piše na računu zemlja porijekla sfrj mislim da imam taj papir pa cu ga staviti na forum !radi se o računu za auto jer sam ga dobio kad sam ga kupio od jednog dede!
1971 godine,jedna tura svabica je stigla u tas,ti mozda imas na racunu zemlju porekla sfrj,ali je ona sklopljena u Germany,znam za pricu jer mi je jedna takva maznuta ispred nosa Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://Autobat.co.yu
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 20:14

Mile ::
Gospodo moja draga, i ljubitelji buba. Buba je juce otisla za Kraljevo za 2000e.
Svaka roba ima svog kupca??????????
Znaci ima i za mene nade cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 20:18

nemojte lock ... sad mozemo da da seremo do mile volje ... nek je vozijo sa srecom ... a bogami i ti pare potrosijo What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 22:05

popesky ::
nemojte lock ... sad mozemo da da seremo do mile volje ... nek je vozijo sa srecom ... a bogami i ti pare potrosijo What a Face

Ja koliko sam shvatio scratch ako sam shvatio scratch buba i nije njegova nego nekog cice koji je 30 godina isao pesice a nju drzao u garazi confused
Ako sam dobro shvatio... confused a nije ni bitno sad mozemo da serunjamo malooooo...o svemu... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 22:38

ser ser ser...

Eh, sada mi je lakše...

Ladno ima pacijenata koji bi dali 2000€ za "takav" auto...A mislio sam da sam ja naivan...
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitimeSre 9 Apr - 22:42

i ja se cudim da ima takvih jos uvek... eno u oglasima sam video nemicu 58 komplet uradjena za dve hiljade opet ona vredi....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prodajem bubu(ljubiteljima buba)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Opomena
» Prodajem bubu
» prodajem bubu
» Prodajem bubu
» prodajem bubu 1200j

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: